1. A héten hétfőn, kedden, pénteken, és kivételesen dec. 24-én, szombaton is lesz reggel ½ 7-kor roráté, utána elimádkozzuk közösen a reggeli dicséretet.
  2. Hétfőn este ½ 7-től a Szt. Mónika kör tartja összejövetelét a felső hittanteremben.
  3. Szerdán 10-től a Don Bosco Iskola diákjai karácsonyi áhítatot tartanak templomunkban, melyre mindenkit szeretettel várnak.
  4. Csütörtökön az esti 6-os szentmisét + Verbényi István atyáért ajánljuk fel halálának 2. évfordulója alkalmából.
  5. Dec. 24-én, szombaton, az animátorok 10-14.00-ig gyermekek számára játékos foglalkozást tartanak a lenti hittanteremben, majd 2-től a ministránsokkal együtt pásztorjátékot adnak elő a templomban. Éjfélkor szentmisén ünnepeljük a közénk született Megváltót.
  6. Dec. 25-én, vasárnap, Urunk születése napján vasárnapi miserendet tartunk. Másnap 26-án délelőtt 10-kor és este 6-kor lesznek a szentmisék.
  7. Tisztelettel kérjük mindazokat az egyházközségünk területén lakó testvéreket, akik még nem rendezték idei egyházi hozzájárulásukat, hogy tegyék meg azt.
  8. A karácsonyi díszítésre köszönettel fogadunk adományokat a sekrestyében.