Szeretettel hívunk és várunk minden kisgyermekes családot a gyerekfarsangra
február 18-án 15 és 18 óra között!

Témánk: bibliai foglalkozások. A programban lesz játék, zene és tombolasorsolás is. Utóbbihoz a felajánlásokat a sekrestyében illetve irodai időben a plébánián fogadjuk, melyet előre is köszönünk. Az 1000 Ft-os családi belépőt a hétvégi szentmisék után a templom előtt lehet megvásárolni. Köszönjük, ha hoztok egy tálca sütit, üdítőt, amikor jöttök, hogy megteljen finomságokkal a büfé.

Szeretettel hívunk és várunk minden felnőttet a február 18-án 19:30-kor kezdődő bálra!
Érkezés 19 órától. Jegyárusítás a hétvégi szentmisék után a templom előtt. A felnőtt belépő személyenként 2500 Ft. Idén is vásárolható támogatói jegy. Ezt azok vehetik meg, akik ugyan nem vesznek részt a bálon, de hozzá szeretnének járulni a költségekhez. A felnőtt farsangra a hölgyek egy tálcasüteményt, az urak innivalót (üdítő vagy szénsavmentes ásványvíz) hozzanak magukkal! A szolgálatokra (pl. kapuőrség, ruhatár, takarítás) egy-egyórás időközökre jelentkezni a templomajtónál kihelyezett táblázaton lehet. A készülő szendvicsekhez felajánlásokat (zöldségek, krémek) is ott lehet jelezni. A tombolának szánt tárgyakat a sekrestyében illetve irodaidőben a plébánián gyűjtjük. Cégek felajánlásait is várjuk! A nem tárgyi jellegű felajánlásokat leírva, borítékban elhelyezve, szintén a sekrestyében lehet leadni.