A családi nap programjai:

- Az idei évben nem feltétlenül szükséges az előzetes regisztráció. Azok a csapatok, amelyek regisztráltatják magukat a szeptember 27-én éjfélig, 1 kg. kenyeret kapnak az ebédhez. A bográcsozáshoz kisebb mennyiségű fa áll rendelkezésre. Aki tud családi házból, vagy telekről tűzifát hozni, az hozzon.

- Házilag sütött kenyerek versenyét hirdetjük meg. Bárki hozhatja a saját készítésű kenyerét, amit zsűrizés után a csapatával elfogyaszthat.

- Asztalitenisz versenyt hirdetünk. Szeptember 27-én éjfélig kell jelentkezni a daunerlorinc(at)gmail.com címen, ha szeretnél részt venni a versenyen. A jelentkezésnél add meg a korodat és azt, hogy milyen szinten játszol [kezdő amatőr – gyakorlott amatőr – igazolt versenyző].

Templom:

• 8:00 - Gitáros szentmise
  • 10:00 – Miért beteg az orgona? Orgona bejárás és bemutató
  • 12:10 – Zenés dicsőítés és szentségimádás
  • 12:40 - Édesanyák imája

Templom előtt:

• - 8:30 – bográcsozás
  • - 11:30 – „Albertfalva kenyere” eredményhirdetés
  • - 12:00 - Úrangyala imádság
  • - 12:45 – Weiner fúvósok koncertje
  • - 14:00 – Majorka Bábszínház előadása
  • - 15:00 – Babszemek táncbemutatója

Templomkertben:

• - 9:00-14:00 – Népi játékosok

Közösségi ház:

• 8:30-14:00 Szt. Pio atya terem – asztalitenisz bajnokság

Eső esetén, a bográcsozás és a népi játékok kivételével a többi programot a templomban és a közösségi házban megtartjuk.

(A programokban változás lehetséges.)

Regisztráció a bográcsozásra

Regisztrálás határideje: 2023 szeptember 27 (szerda)