A családi nap programjai:

1. Bográcsozás - idén nem versenyt hirdetünk, hanem bármilyen étel elkészítése engedélyezett (gulyás, halászlé, lecsó, káposzta, lángos...). A templomkertben reggel 9:00 órától, a szentmise után kezdődhet az előkészület.

2. A hangsúlyt a megvendégelésre helyezzük. 12.30-kor lesz a közös ebéd, amire az egyes csapatok, a tagok ismeretségi köréből hívhatnak bárkit, hogy együtt étkezve, beszélgetve megéljük a közösséghez tartozás örömét.

3. Gyermekeknek a templomkertben népi játszótér, körhinta, pónilovaglás a tervezett program, illetve a hangulatos Térzene, a délutáni Bábelőadás és a Babszem táncegyüttes előadása is vidám együttlétet kínál. A részletes program még kidolgozás alatt áll.

4. Idén a közösségi házban is szervezünk programokat. 3 éves kortól várjuk kézműveskedésre a gyerekeket és a gyermekszívű nagyokat, a piciket kisbabás teasarok várja, illetve szervezünk egy keres-kínál piacot, amelynek részleteiről később adunk információt itt a honlapon.

5. Az édesanyákat a hálaadó és könyörgő imára invitáljuk, illetve a szokásos közös Úrangyala, valamint a templomi dicsőítés is vár mindannyiunkat.

Részletes program - még nem végleges!

08:00 - 09:00 Gitáros szentmise
09:00 - 12:30 Bográcsozás
10:00 - 14:00 Templomkertben: fa körhinta, népi játékok, pónilovaglás, csocsó
Közösségi házban: kézműveskedés, kisbabás teasarok, keres-kínál piactér
12:00 - 12:10 Közös Úrangyala imádság a templomkertben
12:10 - 12:50 Anyák imádsága, valamint dicsőítés a templomban
12:30 - Közös ebéd - utána sütizés (ha hoztok süteményt)
13:00 - 13:30 Térzene
14:00 - 14:30 Bábszínház
15:00 - 15:30 Babszem táncegyüttes rövid műsora
15:30 - Program zárása, pakolás

Az egész napot az együttlétre, beszélgetésekre szánjuk. Oly kevés időnk van "csak úgy" találkozni, "csak úgy" együtt lenni, használjuk ki ezt a szép napot erre.

Regisztráció a bográcsozásra

Helyet és eszközöket (tűzifa, pad, kenyér) csak a regisztrált csapatoknak tudunk garantáltan biztosítani.

Regisztrálás határideje: 2022 szeptember 28 (szerda)