(Az Alfa hírek listára feliratkozók a hirdetéseket minden héten megkapják)
2020. jan. 23. 16:56
Plébániai farsangunkat február 15-én, szombaton tartjuk a Don Bosco Iskolában. A gyerekfarsang: 15:00-18:00-ig fog tartani, a farsangi bál pedig este fél 8-kor kezdődik pezsgős köszöntővel és nyitótánccal, kapunyitás 7 órakor. Jegyárusítás a hétvégi szentmisék után a templom előtt. A felnőtt belépő ára személyenként 1000 Ft, a gyerekfarsangra családonként 500 Ft. Idén is vásárolható támogatói jegy. Ezt azok vásárolhatják meg, akik ...
2019. okt. 12. 18:23
A Keresztény-Zsidó Tanács egyik célkitűzése, hogy hozzájáruljon a keresztény – zsidó párbeszéd ápolásához, egymás értékeinek jobb megismeréséhez és ezáltal a társadalmi béke erősítéséhez. E cél megvalósítására a Tanács konferenciát szervez, hogy üzenete a társadalom szélesebb rétegeihez eljuthasson (pl. a teológia, a vallások, a filozófia, a történelem, a szociológia iránt érdeklődő egyetemisták, fiatalok felé, az egyházak képviselői, lelkészek, hitoktatók felé). A konferencia 2019. november 14-én 14:00 órától kerül megrendezésre a Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskolán.
2019. júl. 8. 8:01
Meglepetéssel és nagy örömmel hirdethetjük, hogy a Csillagtábor létszáma három nap alatt betelt. Így lezárjuk a jelentkezési felületet...
2019. febr. 20. 23:09
​Plébániai farsangunkat febr. 23-án, szombaton tartjuk a Don Bosco Iskolában. A délutáni gyerekfarsang témája: A teremtéstörténet első 5 napjának teremtményei . Kapunyitás ½ 3-kor. A felnőtt bál este ½ 8-kor kezdődik pezsgős köszöntővel és nyitótánccal. Érkezés 7 órától. A felnőtt belépő ára személyenként 1000 Ft, a gyerekfarsangra családonként 500 Ft. Idén is vásárolható támogatói jegy. Ezt azok vásárolhatják meg, akik ugyan nem vesznek részt a bálon, de hozzá szeretnének járulni a költségekhez.
2018. nov. 3. 16:35
Újabb világméretű szentségimádás november 24-én! Szeretettel várunk MINDENKIT erre a közös IMÁDSÁGRA - SZENTSÉGIMÁDÁSRA! Ha terveid szerint Albertfalván veszel részt és van lehetőséged, regisztrálj ...
2018. szept. 23. 10:00
Szombaton (szept 29-én), Szent Mihály napján tartjuk plébániánk búcsúnapját. A nap 10 órakor a Mahunka szobor koszorúzásával indul. Az ünnepi szentmisé t délelőtt ½ 11-kor kezdjük, melyen Müller György atya mond ünnepi beszédet. A búcsú napja egész közösségünk ünnepe, ezért ezen a napon csak ez az ünnepi szentmise lesz az egyetlen, a szombati előesti mise, illetve az utána levő gyóntatás elmarad. Igyekezzünk részt venni közösen ezen a szép ünnepen!
2018. szept. 2. 14:22
Átlényegülés - Az Eucharisztiáról a csodák és a művészet nyelvén címmel nyílik kiállítás a Pesti Vigadó épületében augusztus 27-én. A kiállítás a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus előkészítő rendezvényeinek sorába illeszkedik és a katolikus hit központi elemét, az Oltáriszentséget mutatja be...
2018. szept. 2. 14:16
Még így ismeretlenül is szeretnénk, ha velünk együtt vennél részt egy csodában, és részese lennél a Böjte Csaba által alapított Szent Ferenc Alapítvány 25. születésnapján, a Nem Adom Fel Együttes születésnapjával egybekötve, a színpadon a kedvenceiddel...
2018. szept. 2. 14:07
Közelgő eseményünket, a Forráspontot (Eucharisztikus Ifjúsági Nap). Örülnénk neki, ha szeptember 15-én 2000 fiatallal együtt tölthetnénk egy napot Jézussal...
2018. máj. 13. 9:00
Éves rendes közgyűlésünket 2018. május 24-én (csütörtökön) 17:00 órakor székhelyünkön, az Albertfalvi Közösségi Ház nagytermében (1116 Budapest, Gyékényes u 45-47.) tartjuk, melyre ezúton meghívjuk minden...