1. Ma elsővasárnap van, délután 5 órakor tartjuk szentségimádási óránkat. A mai szentmiséken tartjuk a Péter-fillérek gyűjtését. Világszerte adományainkat a Szentszék javára adjuk. Nagylelkűen adakozzunk!
  2. Szerdán és csütörtökön este 6 órakor szentmise helyett igeliturgia lesz templomunkban.
  3. Pénteken a reggeli 7-es szentmise helyett este 6 órakor tartunk szentmisét. Pénteken elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről!
  4. Szombaton elsőszombat révén reggel 7-kor is lesz szentmise, az esti szentmise előtt ½ 6-tól pedig elimádkozzuk a rózsafüzért.
  5. Aki jónak látja, hogy közösségünk számára Közösségi Ház épüljön, attól azt kérem, hogy ebben a hónapban is imádsággal támogassa meg ezt az ügyet. Imádkozzon el hetente egy rózsafüzért, vegyen részt egy hétköznapi szentmisén, vagy ajánljon fel 1 óra szentségimádást erre a szándékra. Kérem, hogy a felajánlók iratkozzanak fel a hátsó kisasztalra kitett papírra!